Jeśli Twoje dziecko jest dla Ciebie wyzwaniem a Ty szukasz osoby, która podpowie, jak sobie z nim radzić, zapraszam na konsultację.

Dowiedz się więcej

DLA KOGO

Gdy Twoje dziecko jest:

Żywym srebrem” – czyli jest nadruchliwe, impulsywne, ma trudności z koncentracją uwagi. Nie wiesz jak poradzić sobie z jego większymi potrzebami? Jak sprawić by odnosiło sukcesy? Jak poczuć satysfakcję z bycia rodzicem nadpobudliwego dziecka? Jak nauczyć się doceniać swoje dziecko? Jak wykorzystać drzemiące w nim pokłady energii? Jak opanować żywiołowość i pobudzenie dziecka? Jak wymagać i egzekwować, karać czy nagradzać? Wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Praca z dzieckiem nadpobudliwym psychoruchowo leży w kręgu moich szczególnych zainteresować zawodowych. W 2009 roku rozpoczynałam swoja karierę zawodową od udziału w innowacyjnym projekcie „Wprowadzanie nowej metody przeciwdziałania objawom ADHD- asystent ucznia z ADHD we Wrocławskiej szkole”. To niezwykle cenne doświadczenie zainspirowało mnie do nieustannego poszukiwania metod i sposobów pracy z dzieckiem z ADHD oraz jego rodziną. Jestem również terapeutą EEG- Biofeedback oraz RSA- Biofeedback. Metody te stanową doskonałe wsparcie w pracy z nadpobudliwym dzieckiem.

Małym buntownikiem” – wiek ok. 2 lat, związany jest z kształtowaniem się indywidualności i poczucia niezależności u małego dziecka. Jak poradzić sobie w tym okresie? Na co pozwolić a kiedy zabronić? Na te pytania chętnie odpowiem i podpowiem, jak zrozumieć swoje dziecko w tym wieku.

Pępkiem świata”  – okres między 3 a 4 rokiem życia związany jest z intensywnym rozwojem dziecka, które uczy się i poznaje świat a jego rodzice próbują jak najlepiej poznać  je samo.    Na tej nowej i skomplikowanej drodze często spotykamy różne wątpliwości. Poznanie i zrozumienie zachowań dziecka, a także naszych- rodziców, pozwoli spokojniej i uważniej celebrować każdą wyjątkową chwilę tego szczególnego okresu u dziecka. Razem spróbujemy spojrzeć z dystansem na Wasze relacje- pomoże nam w tym Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

Nieustającym pytaniem” – podpowiem tracącym cierpliwość rodzicom jak szukać odpowiedzi na wszystkie nurtujące dzieci pytania. Jak radzić sobie w chwilach słabości, jak rozwijać zainteresowania dziecka i wybierać zadowalające na tym etapie rozwoju odpowiedzi. Wspólnie znajdziemy najlepszą drogę do zrozumienia i poznania siebie na wzajem.

 „Złotym dzieckiem” – ale nie zawsze spełniającym oczekiwania otoczenia i zachowującym się poprawnie. Jak poradzić sobie gdy dziecko nie słucha? Jak nakłonić do nauki i wywiązywania się z obowiązków? Jak zaufać i zbudować otwartą relację z dzieckiem? Zapraszam rodziców, którzy pragną pracować nad największym i najtrudniejszym wyzwaniem w życiu jakim jest  wychowanie dziecka.

KONTAKT

Agata Brzezińska
792-01-08-15
abrzezinska.psycholog@gmail.com

Adres:

aleja Kasztanowa 18, Wrocław

Gabinet numer 18

I piętro

Umów wizytę lub zadaj pytanie!

Psycholog dziecięcy - Jak dojechać?